top of page
Veselīga uztura šķīvis

OnPlate - ceļvedis veselīga un sabalansēta uztura nodrošināšanā.

"OnPlate" komplektā: diētas šķīvis, ēdienkartes piemērs un ieteicamo produktu saraksts ar iedalījumu šķīvja lietošanai ilgetermiņā.

 

"OnPlate KID" komplektā: veselīga uztura šķīvis, ieteicamo produktu saraksts un aizraujoša galda spēle visai ģimenei

Kas ir uztura speciālists?

Uztura speciālists ir ārstniecības persona, kas spēj radoši un profesionāli darboties sfērā, kas saistīta ar uzturu, efektīvi izmantot savas zināšanas un prasmes veselības saglabāšanā, uzlabošanā, nostiprināšanā, kā arī slimību profilaksē un ārstēšanā.

Pieraksties uz uztura konsultāciju: +371 28641171

Seko man
  • w-facebook
  • w-blogger
Atsauksmes

“Paldies,Gundegai,par palīdzību - lieliski prot stradāt gan ar bērniem, gan ar pieaugušajiem! Galvenais,ka ir labi rezultāti.”

Anita Kārkliņa

Pacientu uzmanībai!

* Pirms saņemat ārstnieciskos pakalpojumus, pārliecinieties, ka tos piedāvā reģistrēta ārstniecības iestāde, kurā strādā kvalificētas ārstniecības personas.

 

* Patstāvīgi nodarboties ar ārstniecību atļauts ārstniecības personām, kuras ir sertificētas un ir reģistrētas Ārstniecības personu un ārstniecības atbalsta personu reģistrā. 

 

* Informācija par Ārstniecības personu un ārstniecības atbalsta personu reģistrā reģistrētajām personām ir atrodama Veselības inspekcijas mājas lapā.

 

http://www.vi.gov.lv/lv/pr

 

* Lai sniegtu ārstnieciskos pakalpojumus, medicīniskajai izglītībai un ārstniecības personas statusam jābūt arī masieriem um uztura speciālistiem.

 

* Neformālu kursu apmeklētāji apgūst pieaugušo neformālās izglītības programmu un pēc kursu beigšanas saņem izglītības iestādes sagatavotu neformālās izglītības apguvi apliecinošu dokumentu (apliecību, sertifikātu, izziņu). Taču attiecīgo kursu pabeigšana neļauj to beidzējam reģistrēties un sertificēties kā ārstniecības personai, līdz ar to nedod tiesības sniegt ārstnieciskus pakalpojumus.

 

Lūdzam pirms apmeklējuma 

pārliecināties par speciālista kvalifikāciju!

bottom of page